Boş CV Örneği

Boş CV örneği ile taslak halindeki bu cv örneğini kendi özelliklerinize göre doldurarak iş başvurularınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Özgeçmişinizin bir sayfayı geçmemesine dikkat ediniz. Eğer yazacak çok şeyiniz varsa da sorun değil geçebilirsiniz ama dikkat edin ve gereksiz ayrıntılardan kaçının. İşverenin asıl görmek istediği şeyler nelerse onlara odaklanın. Örneğin iş tecrübesi ve yabancı dil bilgisi gibi… İş görüşmesine çağırılmak için en önemli şeyin özgeçmişiniz olduğunu unutmayın. Şimdiden iş hayatınızda başarılar dileriz. Lütfen boş cv örneğini dikkatli doldurunuz.

Boş CV Örneği

İSİM SOYİSİM

Adres:

Telefon:

E-Posta:

KİŞİSEL BİLGİLER:

Uyruk:

Doğum Yeri:

Doğum Tarihi:

Medeni Durum:

Askerlik Durumu:

Ehliyet:

Sigara Kullanımı:

EĞİTİM BİLGİLERİ: 

Üniversite:

Lise:

İŞ TECRÜBESİ: (Daha önce çalıştığınız şirket ve pozisyonları buraya yazıp daha önceki işiniz hakkında kısa bilgiler verebilirsiniz.)

YABANCI DİL: (Hangi yabancı dilleri ne kadar bildiğinize dair bilgileri bu bölüme yazınız.)

İngilizce:

Almanca:

BİLGİSAYAR BİLGİLERİ: (Kullandığınız bilgisayar programlarını buraya yazabilirsiniz)

SEMİNER VE KURSLAR: (Bu güne kadar aldığınız kurslar katıldığınız seminerler ve sahip olduğunuz sertifikaları bu bölüme yazabilirsiniz.)

HOBİ VE AKTİVİTELER: (Bu kısıma yapmaktan keyif aldığınız şeyleri yazabilirsiniz. Yüzmek, fotoğraf çekmek vb.)

REFERANSLAR: (Refreansları dilerseniz yazmayadabilirsiniz. Bunun yerine istenildiği tekdirde verilecektir diye belirtebilirsiniz.)

1)

2)

3)

Boş CV Örneği

İşte bu kadar basit. Sadece birkaç dakikanızı ayırın, boşlukları doldurun ve özgeçmişiniz hazır. Sitemizdeki diğer CV örneklerini inceleyerek bu konuda daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Hayalinizdeki işe bir an önce kavuşumanız dileğiyle.